Webdam (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: yes
eu: bai

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Tag
eu: Etiketa

en: Search
eu: Bilatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Upload
eu: Igo

en: no
eu: ez

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Original
eu: Originala

en: Topic
eu: Gaia

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Document
eu: Dokumentua

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: pixels
eu: pixel-ak
