Webdam (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: yes
hy: այո

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: no
hy: ոչ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Topic
hy: Թեմա

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: pixels
hy: փիքսել
