Webdam (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: yes
jv: ya

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Tag
jv: Tautan

en: Search
jv: Goléki

en: Password
jv: Sandhi

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Upload
jv: Unggah

en: no
jv: ora

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Topic
jv: Topik

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: pixels
jv: piksel
