Webdam (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: yes
ku: بەڵێ

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Tag
ku: تاگ

en: Search
ku: گەڕان

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Upload
ku: بارکردن

en: no
ku: نەخێر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Topic
ku: بابەت

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: pixels
ku: پیکسڵ
