Webdam (2.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Type
ml: തരം

en: yes
ml: അതെ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Tag
ml: ടാഗ്

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്
