Webdam (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Media
my: မီဒီယာ
