Webdam (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: yes
ne: हो

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Upload
ne: अपलोड

en: no
ne: हैन

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Original
ne: असली

en: Topic
ne: विषय
