Webdam (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: yes
oc: òc

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Search
oc: Recercar

en: Password
oc: Senhal

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: no
oc: non

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Loop
oc: Bocla

en: Folder
oc: Dorsièr

en: seconds
oc: segondas

en: Topic
oc: Subjècte

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: pixels
oc: pixèls

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission
