Webdam (2.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ
