Webdam (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: yes
ro: da

en: Description
ro: Descriere

en: Tags
ro: Etichete

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Tag
ro: Marcaj

en: Search
ro: Căutare

en: Password
ro: Parolă

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Upload
ro: Încarcă

en: no
ro: nu

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Loop
ro: Buclă

en: Original
ro: Originală

en: seconds
ro: secunde

en: Topic
ro: Subiect

en: Date created
ro: Dată creată

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fișiere permise

en: pixels
ro: pixeli

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere

en: Client Secret
ro: Secretul clientului

en: Media type
ro: Tip media

en: Performance settings
ro: Setări de performanță
