Webdam (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Body
sk: Text

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: yes
sk: áno

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Tag
sk: Značka

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Password
sk: Heslo

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Upload
sk: Nahrať

en: no
sk: nie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Original
sk: Originál

en: seconds
sk: sekundy

en: Topic
sk: Téma

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: pixels
sk: pixelov

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie
