Webdam (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: yes
sq: po

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Search
sq: Kërko

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: no
sq: jo

en: Topic
sq: Tema
