Webdam (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: yes
te: అవును

en: Description
te: వివరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Search
te: వెతుకు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: no
te: కాదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Topic
te: విషయం
