Webdam (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Password
ug: پارول

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: no
ug: ياق

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Topic
ug: تېما
