Webdam (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Body
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: yes
ur: جی ہاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Search
ur: تلاش

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
