Webdam (2.0.0) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Body
af: Teks

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: yes
af: ja

en: Description
af: Beskrywing

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Tag
af: Etiket

en: Search
af: Soek

en: Password
af: Wagwoord

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Upload
af: Oplaai

en: Topic
af: Onderwerp

en: Mini
af: Klein
