Webdam (2.0.0) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: yes
ar: نعم

en: Description
ar: الوصف

en: Tags
ar: وسوم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Tag
ar: وسم

en: Search
ar: بحث

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Upload
ar: رفع

en: no
ar: لا

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: Loop
ar: حلقة

en: Topic
ar: المناقشة

en: Video
ar: فيديو

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Document
ar: وثيقة

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: pixels
ar: بكسلات

en: File upload
ar: رفع الملف

en: Mini
ar: صغير
