Webdam (2.0.0) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: yes
ast: Sí

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Search
ast: Guetar

en: Password
ast: Clave

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Upload
ast: Xubir

en: no
ast: non

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Topic
ast: Asuntu

en: Date created
ast: Data de creación
