Webdam (2.0.0) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: yes
az: bəli

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Tag
az: Teq

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Upload
az: Yükləmə

en: no
az: yox

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Loop
az: Döngə

en: Topic
az: Mövzu

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Document
az: Sənəd

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: pixels
az: piksellər

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin
