Webdam (2.0.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Topic
dz: གནད་དོན།
