Webdam (2.0.0) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: yes
el: ναι

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Upload
el: Αποστολή

en: no
el: όχι

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Folder
el: Φάκελος

en: Topic
el: Θέμα

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Submit button text
el: Κείμενο πλήκτρου υποβολής

en: Mini
el: Μικρό
