Webdam (2.0.0) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: yes
fi: kyllä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Tag
fi: Tagi

en: Search
fi: Etsi

en: Password
fi: Salasana

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Upload
fi: Siirrä

en: no
fi: ei

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Loop
fi: Kierros

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: seconds
fi: sekuntia

en: Topic
fi: Aihe

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: pixels
fi: pikseliä

en: File upload
fi: Tiedoston lataus

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: Media type
fi: Median tyyppi

en: Performance settings
fi: Suorituskykyasetukset
