Webdam (2.0.0) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Username
fil: Bansag

en: Type
fil: Uri

en: yes
fil: oo

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Search
fil: Hanapin

en: Password
fil: Hudyat

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Topic
fil: Paksa
