Webdam (2.0.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: View
ga: Féach ar

en: Upload
ga: Uaslódáil
