Webdam (2.0.0) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: yes
gl: si

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Search
gl: Buscar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Upload
gl: Subir

en: no
gl: non

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Loop
gl: Bucle

en: Original
gl: Orixinal

en: seconds
gl: segundos

en: Topic
gl: Tema

en: Date created
gl: Data de creación

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: pixels
gl: píxeles

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío
