Webdam (2.0.0) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: yes
is: já

en: Description
is: Lýsing

en: Tags
is: Efnisorð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Search
is: Leit

en: Password
is: Lykilorð

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Upload
is: Hlaða upp

en: no
is: nei

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Original
is: Upprunalegt

en: seconds
is: sekúndur

en: Topic
is: Umræðuefni

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis
