Webdam (2.0.0) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: yes
ka: დიახ

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Tag
ka: ტეგი

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: no
ka: არა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია
