Webdam (2.0.0) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: yes
kk: Иә

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Search
kk: Іздестіру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Topic
kk: Тақырыпша
