Webdam (2.0.0) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Body
km: តួ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: no
km: ទេ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: pixels
km: ភីកសែល
