Webdam (2.0.0) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: yes
mg: eny

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina
