Webdam (2.0.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Username
nn: Brukarnamn

en: yes
nn: ja

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Search
nn: Søk

en: Password
nn: Passord

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Upload
nn: Last opp

en: no
nn: nei

en: seconds
nn: sekundar

en: Topic
nn: Emne
