Webdam (2.0.0) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ
