Webdam (2.0.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: yes
si: ඔව්

en: Description
si: විස්තරය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම
