Webdam (2.0.0) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: yes
sl: da

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search
sl: Išči

en: Password
sl: Geslo

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Topic
sl: Tematika

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek
