Webdam (2.0.0) - en to uk translation catalogue (48 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: yes
uk: так

en: Description
uk: Опис

en: Tags
uk: Теґи

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Tag
uk: Теґ

en: Search
uk: Пошук

en: Password
uk: Пароль

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Upload
uk: Викласти

en: no
uk: ні

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: Loop
uk: Цикл

en: Original
uk: Оригінал

en: Folder
uk: Тека

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Topic
uk: Тема

en: Video
uk: Відео

en: Date created
uk: Дата створення

en: Document
uk: Документ

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Test connection
uk: Перевірити з'єднання

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: pixels
uk: пікселів

en: File upload
uk: Відвантаження файлів

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання

en: Mini
uk: Міні

en: Derivative
uk: Похідний

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Media type
uk: Тип носія

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: Performance settings
uk: Налаштування швидкодії

en: Autoplay: %autoplay
uk: Автовідтворення: %autoplay

en: Loop: %loop
uk: Повтор: %loop

en: Muted: %muted
uk: Вимкнено звук: %muted

en: Muted
uk: Приглушено

en: Size: %width x %height pixels
uk: Розмір: %width x %height пікселів

en: Select assets
uk: Виберіть ресурси

en: Show playback controls
uk: Відображати елементи керування відтворенням
