Webdam (2.1.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: yes
gu: હા

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
