Webdam (2.1.0) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: yes
hu: igen

en: Description
hu: Leírás

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Tag
hu: Címke

en: Search
hu: Keresés

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Upload
hu: Feltöltés

en: no
hu: nem

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Original
hu: Eredeti

en: Folder
hu: Mappa

en: seconds
hu: másodperc

en: Topic
hu: Témakör

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Test connection
hu: Kapcsolat tesztelése

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: pixels
hu: képpont

en: File upload
hu: Fájlfeltöltés

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Performance settings
hu: Teljesítménybeállítások

en: Autoplay: %autoplay
hu: Automatikus lejátszás: %autoplay

en: Loop: %loop
hu: Ismétlés: %loop

en: Muted: %muted
hu: Némított: %muted

en: Muted
hu: Némított

en: Size: %width x %height pixels
hu: Méret: %width x %height pixel

en: Dropzone drag-n-drop zone text
hu: Dropzone „fogd és vidd” zóna szövege

en: A space separated list of file extensions
hu: Fájlkiterjesztések szóközzel elválasztott listája

en: You must @create_bundle before using this widget.
hu: A felületi elem használata előtt végre kell hajtani: @create_bundle

en: Show playback controls
hu: Lejátszás vezérlők megjelenítése
