Webdam (2.1.0) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು
