Webdam (2.1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: no
sr: не

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: seconds
sr: секунди

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"
