Webdam (2.2.0) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: yes
be: так

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Tag
be: Тэма

en: Search
be: Пошук

en: Password
be: Пароль

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Upload
be: Загрузіць

en: no
be: не

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Topic
be: Тэма

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: pixels
be: пікселі
