Webdam (2.2.0) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Type
bn: টাইপ

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Upload
bn: আপলোড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম
