Webdam (2.2.0) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Body
br: Korf

en: Username
br: Anv implijer

en: yes
br: ya

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: View
br: Gwel
