Webdam (2.2.0) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Username
da: Brugernavn

en: yes
da: ja

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Search
da: Søg

en: Password
da: Adgangskode

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: no
da: nej

en: Client ID
da: Klient ID

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Folder
da: Mappe

en: seconds
da: sekunder

en: Topic
da: Emne

en: Date created
da: Dato oprettet

en: Document
da: Dokument

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: Test connection
da: Kontrollér forbindelse

en: pixels
da: pixel

en: File upload
da: Fil upload

en: Submit button text
da: Tekst på indsend-knap

en: Media type
da: Medie type

en: Performance settings
da: Indstillinger for ydelse

en: Autoplay: %autoplay
da: Automatisk afspilning: %autoplay

en: Loop: %loop
da: Løkke: %loop

en: Muted: %muted
da: Dæmpet: %muted

en: Muted
da: Dæmpet

en: Size: %width x %height pixels
da: Størrelse: %width × %height pixels

en: Show playback controls
da: Vis afspilningskontroller
