Webdam (2.2.0) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: yes
ht: Wi

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Tags
ht: Tag

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: no
ht: Non
