Webdam (2.2.0) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: yes
mn: тийм

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Upload
mn: Оруулах

en: no
mn: үгүй

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
