Webdam (2.2.0) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: yes
mr: हो

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Search
mr: शोध

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Upload
mr: अपलोड

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Topic
mr: विषय
