Webdam (2.2.0) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Video
se: Filbma
