Webdam (2.2.0) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: yes
th: ตกลง

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search
th: ค้นหา

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Upload
th: อัพโหลด

en: no
th: ไม่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Topic
th: หัวเรื่อง

en: Video
th: วีดีโอ

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: pixels
th: พิกเซล
