Webdam (2.2.0) - en to tr translation catalogue (40 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Type
tr: Tip

en: yes
tr: evet

en: Description
tr: Açıklama

en: Tags
tr: Etiketler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Tag
tr: Etiket

en: Search
tr: Ara

en: Password
tr: Parola

en: Image
tr: Resim

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Upload
tr: Yükle

en: no
tr: hayır

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Media
tr: Medya

en: Loop
tr: Döngü

en: Original
tr: Orjinal

en: Folder
tr: Klasör

en: seconds
tr: saniye

en: Topic
tr: Konu

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi

en: Document
tr: Belge

en: Allowed file extensions
tr: İzin verilen dosya uzantıları

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: pixels
tr: piksel

en: File upload
tr: Dosya yüklemesi

en: Submit button text
tr: Gönder Düğmesi Metni

en: Media type
tr: Medya tipi

en: Performance settings
tr: Performans ayarları

en: Autoplay: %autoplay
tr: Otomatik oynatma: %autoplay

en: Loop: %loop
tr: Döngü: %loop

en: Muted: %muted
tr: Sessiz: %muted

en: Muted
tr: Sessiz

en: Size: %width x %height pixels
tr: Boyut: %width x %height piksel

en: Show playback controls
tr: Oynatma kontrollerini göster
