Webdam (2.1.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: yes
am: አዎ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ
